П`ятниця
27.06.2025
19:07
Можна знайти:

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:
Категорії розділу
1 клас [16]
2 клас [18]
3 клас [12]
4 клас [15]
Літня школа [24]
Пошук
                    
Наше опитування
Хто ви?
Всього відповідей: 428
Вкотакті

Головна » Статті » Конспекти занять » 4 клас

Англійські письменники.

Тема: Learn about the world Around.

Підтема: Англійські письменники.

Мета: практична: формування навичок вживання імен найвідоміших англійських письменників і назвами їхніх творів; формування навичок вживання в усному і писемному мовленні дат (років); продовжувати формувати уміння і навички граматичного матеріалу: минулий неозначений час.

розвиваюча: розвивати навички монологічного мовлення, вміння розуміти співрозмовника, культуру праці та спілкування на уроці; розвивати швидкість та критичність мислення учнів, їх довільну пам'ять та мовну здогадку, мовленнєву реакцію, стійку увагу, вміння переносити знання та навички в нову мовну ситуацію;

освітня: поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови;

виховна: формувати ціннісне ставлення учнів до праці, виховувати у дітей старанність та наполегливість, прищеплювати інтереси до вивчення англійської мови, сприяти вихованню взаємодопомоги та дружби.

Обладнання: підручник, скоромовка, ТЗН, пісня, картки.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку:

  1. Організація класу.
    1. Привітання.

T.: - Stand up. Good morning, children.

C.: - Good morning, good morning!

Good morning to you!

Good morning, dear teacher.

I am glad to see you!

T.: - I am glad to see you, too! Sit down, please.

  1. Представлення.

T.: My name is Андрій Олександрович. I'll be your teacher today.

 

      Мене звати Андрій Олександрович. Сьогодні вашим вчителем буду я.

  1. Перевірка готовності до уроку.

 

  1. Мовленнєва фонетична зарядка.
    1. Фонетична зарядка.
  2. - Look at the blackboard. (Подивіться на дошку)
  3. - Listen to me, please. (Послухайте мене, буль-ласка)

Swan swam over the sea.

Swim, swan, swim!

Swan swam back again.

Well swum swan!

  • - Who can translate? (хто може перекласти)

Лебідь плив на морі.

Плаває, лебідь, плава!

Плавав знову переплив назад.

Ну плавав лебідь!

  • - Repeat after me line by line. (Повторюємо після мене, рядок за рядком)

Swan swam over the sea.

Swim, swan, swim!

Swan swam back again.

Well swum swan!

Т.: - Well done!

Т.: - Who wants to read independently? (Хто хоче прочитати самостійно?)

  1. Робота над піснею

T.: - Сhildren, do you like to sing? (Діти, ви любите співати?)

С.: - Yes, we do

Т.: - So I propose you  to sing, but first listen the song. (Тому, я пропоную вам заспівати пісню, але спочатку послухайте її)

(слухання пісні 12345 Once I Caught A Fish Alive)

Т.: - Children read after me line by line. (діти, читаємо після мене рядок за рядком)

 

 

One,two,three, four, five,

Once I caught a fish alive,

Six, seven, eight, nine, ten,

Then I let it go again.

 

Why did you let it go?

Because it bit my finger so.

Which finger did it bite?

The litle finger on the right.

 

Один, два, три, чотири, п'ять,

коли я зловив живу рибу,

шість, сім, вісім, дев'ять, десять,

то я відпустив її знову.

 

Чому ви її відпустили?

Тому що вкусила мене за палець.

За який палець вкусила?

Мізинець на правій.

 

 

Т.: - Well done! Are you ready to sing? (Ви готові співати?)

Т.: - Well done!

 

 

  1. Основна частина уроку.
    1. Вступна бесіда.

Т.: Do you like to read?

Which is your favourite writers or books?

Who can read a poem by heart?

Well done!

  1. Повідомлення теми і мети уроку.

Т.: Отже, діти, сьогодні на уроці ми познайомимося з англійськими письменниками.

  1. Подання нового лексичного матеріалу.

T.: Children look at the screen listen and repeat to names of English writers and titles of their works. (Діти, подивіться на екран, слухайте та повторюйте імена письменник Англії та назви їх творів.)

Слова

Транскрипція

Переклад

Daniel Defoe

['dxnIqldI'fqV]

Даніель Дефо

Jonathan Swift

['GPnqTqn'swIft]

Джонатан Свіфт

Rudyard Kipling

['rAdIqd'kI plIN]

Редьярд Кіплінг

James Matthew Barrie

['dZeImz"mxTju:'bxrI]

Джеймс Баррі

Robert Loius Stevenson

['rPbqt"lu:Is'stJvqnsn]

Роберт Луїс Стівенсон

Alan Alexander Milne

['xlqn"xlIg'zRndq'mIln]

Алан Александр Мілн

Robinson Crusoe

['rPbInsn 'krusqV]

Робінзон Крузо

Gulliver`s Travels

['gAlIvqz'trxvlz]

Gulliver`s Подорожі

The Jungle Book

['GANglbVk]

Книга джунглів

Peter Pan

Пітер Пен

Treasure Island

['treZq'aIlqnd]

острів Скарбів

Winnie-the-Pooh

Вінні Пух

 

 

Т.: Who can translate, please?

      Read, please.

      Well done.

  1. Введення в іншомовну атмосферу.

 T.: Look at the blackboard.

T.: Listen to me, please. (вчитель читає)

T.: Who can translate? (хто може перекласти)

T.: Repeat after me line by line. (Повтрюють за мною)

 (Слова на дошці Come ,Like, Can, Read, Do )

T.: Ми прочитали  дієслово теперішнього часу, а ви повинні назвати  форму минулого часу цього дієслова.

T.:  Come...    Pi: Came!        Входити

T.: Like.         P2: Liked.        Подобається

T.: Can.          P3: Could.       Може

T.: Read.        P4: Read.         Читати

T.: Do.           P5: Did.            Зробити

T.: Well done.

  1. Виконання завдання на картках.

Т.: Діти, ви зараз отримаєте картки, ваше завдання відповісти на питання. Хто знає відповідь піднімає руку. Наприклад: Who wrote Treasure Island? – Trannslate, plese. (Хто написав Острів Скарбів). - Robert Louis Stevenson wrote Treasure Island.

Все зрозуміло?

 

Запиши відповіді на запитання. Прочитай запитання й відповіді на них.

1. Who wrote Treasure Island?  - Robert Louis Stevenson wrote Treasure Island.

2. Who wrote The Jungle Book? __________________________________________

3. Who wrote Robinson Crusoe? __________________________________________

4. Who wrote Gulliver’s Travels? _________________________________________

5. Who wrote Winnie-the-Pooh? __________________________________________

6. Who wrote Peter Pan? ________________________________________________

 

Т.: Well done.

  1. Фізкультхвилинка

T.: Look at the blackboard. Listen to me, please.

 

 

 

Head and shoulders knees and toes

Knees and toes

Head and shoulders knees and toes

Knees and toes

Ad eyes and ears

And mouth and nose

Head and shoulders knees and toes

Knees and toes

Голова і плечі коліна і пальці ніг

Коліна і пальці

Голова і плечі коліна і пальці ніг

Коліна і пальці

Оголошення очі і вуха

І рот і ніс

Голова і плечі коліна і пальці ніг

Коліна і пальці

 

T.: Who can translate? (хто може перекласти)

T.: Repeat after me line by line. (Повтрюють за мною)

T.: Who can read?

T.: Stand up, please. Minute rest.

  1. Робота з підручником.

А) Робота з дієсловами.

Т.: Open your books p.121, look ex.1-b. (Відкрийте підручник на сторінці 121 впр.1 Б) read the sentences and translate them (прочитайте речення і перекладіть їх.)

T.: translate sentences, please.

read [ri:d] - read [red] 1. Do you read books? - Yes, I do. I like reading. What did you read last week? - I read Winnie-the-Pooh.

2. He read a lot of books last summer.

 

читати - читав 1. Чи читаєте ви книги? - Так. Я люблю читати. Що ви читали минулого тижня? - Я читав Вінні-Пух.

 

2. Він читав багато книг влітку минулого року.

write [rait] - wrote [rqVt] 1. She writes letters to her pen friend every two weeks. She wrote a letter yesterday.

2. Dan wrote his homework 10 minutes ago. He is writing a note for his mum now.  

написати - писав 1. Вона пише їй листи друг по переписці кожні два тижні. Вона написала лист вчора.

 

2. Дан написав свою домашню роботу 10 хвилин тому. Він пише записку мамі зараз.

 

Т.: Well done.

Б) Діалог.

Т.: The children look at page 121 exercise 2, your task look and listen the dialogue.

Діти, подивіться на сторінці 121 вправа 2., ваше завдання слідкувати та слухати діалог.

 

 

 

А) Miss Evans: Good morning. Welcome to the Victoria and Albert Museum. You are in the National Art Library now. My name is Miss Evans. What would you like to see here first?

Kate: We would like to look at some famous English books for children, please.

Miss Evans: This way, please.

Т.: Who can translate?

Міс Еванс: Доброе утро. Ласкаво просимо в Музей Вікторії і Альберта. Ви в Національному художньому бібліотеки в даний час. Мене звуть міс Еванс. Що б ви хотіли побачити тут в першу чергу?

Кейт: Ми хотіли б, щоб дивитися на деяких відомих англійських книг для дітей, будь ласка.

Міс Еванс: Таким чином, будь ласка.

Т.: Who can read?

T.: Next dialogue:

В)  Bill: Oh, there are a lot of books here. Did you read any famous English books, Taras?

Taras: Yes, I did. I read Treasure Island by Stevenson.

Kate: Did you read it in English?

Taras: Of course not. I read it in Ukrainian.

Kate: Well, look. This is Peter Pan. It is one of the most favourite books for children. It is very popular in English-speaking countries.

Taras: I heard about it. Who wrote this book?

Miss Evans: James Barrie wrote it in 1906.

Taras: What is your favourite book, Bill?

Bill: The Jungle Book by Kipling, I think. I read it three weeks ago.

Т.: Who can translate?

Білл: Так, є багато книг тут. Ви читали якісь відомі англійські книги, Тарасе?

Тарас: Так, я зробив. Я прочитав Острів скарбів Стівенсон.

Кейт: Ти читав це англійською мовою?

Тарас: Звичайно, ні. Я прочитав її українською мовою.

Кейт: Ну, дивіться. Це Пітер Пен. Це одне з найулюбленіших книжок для дітей. Вона дуже популярна в країнах англійської мови.

Тарас: Я чув про це. Хто написав цю книгу?

Міс Еванс: Джеймс Баррі написав її в 1906.

Тарас: Яка Ваша улюблена книга, Білл?

Білл: Книга джунглів Кіплінга, я думаю. Я читав його три тижні тому.

Т.: Who can read?

T.: Next dialogue:

С)  Bill: I`d like to read some old famous book. What can you recommend1?

Miss Evans: Well, you can take the famous Robinson Crusoe by Defoe. It’s a good book for boys. And it is an old one. Defoe wrote it in 1719.

Bill: Thank you.

Miss Evans: You are welcome.

Т.: Who can translate?

 

 

 

Білл: мені б хотілося, щоб прочитати якусь стару знамениту книгу. Що ви можете порекомендувати 1?

Міс Еванс: Ну, ви можете взяти знаменитий Робінзон Крузо Дефо. Це гарна книга для хлопчиків. І це старий. Дефо написав його в 1719 році.

Білл: Спасибо.

Міс Еванс: Прошу.

Т.: Who can read?

T.: Well done.

5. Бесіда за змістом діалога.

Т.: Children, your next task to answer my question:

1) What book did you read in winter? (Яку книгу ви читали в зимовий період?)

2) Who wrote the book? (Хто написав цю книгу?)

3) What was the book about? (Про що було книга?)

4) Did you like it? Why? Why not? (Вам сподобалося ця книга? Чому? Чому ні?)

Т.: Well done.

6. Робота над правилом вживання дат.

T.: Children listen to how to use the date in the English language.

      Діти, послухайте як правильно вживати дати в англійській мові.

 

7. Вправа «Read the dates»

Т.: The children look at page 123 ex.5. Exercise your job read the dates.

     Діти, подивіться на сторінку 123 вправа 5. ваше завдання прочитати дати.

In 1717 –  in seventeen seventeen.

In 2004 -  in two thousand four.

In 1605 – in sixteen oh five.

In 1964 – in nineteen forty-seven.

In 1893- in eighteen ninety-three.

In 1991 – in nineteen ninety-one.

In 1547 – in fifteen forty-seven.

In 2115 – in twenty one fifteen.

 

  1. Заключна частина уроку.
    1. Узагальнення вивченого матеріалу на уроці.

T.: Did you like today`s lesson?

Who can name the English writer? What he wrote?

  1. Домашнє завдання.

T.: - Open diary, write down homework ....

  1. Оцінювання.

T.: - You are hard – working children. Your marks are ten, nine…

  1. Прощання.

T.: - Stand up. The lesson is over, goodbye, my dear children.

Категорія: 4 клас | Додав: Emmett (03.05.2015) | Автор: злобенець а
Переглядів: 1225 | Теги: англ мова, 4 клас англійська мова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar