Субота
28.06.2025
02:51
Можна знайти:

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:
Категорії розділу
1 клас [16]
2 клас [18]
3 клас [12]
4 клас [15]
Літня школа [24]
Пошук
                    
Наше опитування
Хто ви?
Всього відповідей: 428
Вкотакті

Головна » Статті » Конспекти занять » 4 клас

Збереження презентації.

Тема:Збереження презентації.

Мета:продовжувати вивчення теми про презентацію,закріпити навички її

                створення та роботі в програмі Pover Point;

                розвивати навички роботи з мишкою, логічне мислення, спостережливість, пам'ять, мову;

                виховувати любов, зацікавленість до предмету інформатики.

Обладнання: інтерактивна дошка, ноутбук, комп’ютери

Наочність: презентація, картки до гри «Дотепник»

Тип уроку:комбінований

Хід уроку:

 

І. Організація класу.

1. Привітання.

- Добрий день, діти! (Слайд 1)

2.  Представлення.

- Мене звати Марина Валеріївна і сьогодні урок інформатики проведу у вас я.

3. Перевірка готовності до уроку.

- Діти, подивіться чи все необхідне у вас є для уроку.

II Актуалізація опорних знань учнів.

1. Інтелектуальна граматична гра “Дотепник”. (Слайд 2)

Завдання.

     Ло, пед, ве, си – це склади.

     Швидше слово з них склади! (Велосипед)

Варіанти.

      Ли, кро, ко, ди -  (крокодили)

      Ро, ди, смо, на – ( смородина)

      Че, ки, ре, ви – ( черевики)

      Ман, са, дра, ла – ( саламандра)

Вправа “Ерудити”.

Із поданих картинок вибрати ті, які мають відношення до будови комп’ютера:

 Монітор, котик, системний блок, стіл, телевізор, клавіатура, магнітофон, плеєр, мишка. (Слайд 3)

 

III Повідомлення теми та мети уроку.

Діти, на сьогоднішньому уроці ми продовжимо з вами вивчати тему презентація, а також спробуємо її зберегти. Та створити її на певну тему.

 

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

Розповідь вчителя.

Діти, взагалі зберегти презентацію можна двома способами:

Взяти закрити вікно, після чого з’явиться вікно де буде вказано зберегти : так, ні, відміна. Так, щоб її зберегти треба натиснути так. (Слайд 4)

І другий спосіб файл – зберегти, або зберегти як. (Слайд 5)

ІV. Фізхвилинка

V.  Практична робота (робота за комп’ютером)

- Ми зараз створимо з вами презентацію на тему «Мій комп’ютер».

- У вас на робочому столі буде папка –комп’ютер, де ви знайдете вірші про нього, картинки, загадки. І за допомогою цього будете створювати презентацію. А потім за допомогою одного зі способів збереження презентації це зробите.

1. Повторення правил техніки безпеки

     1. Гра “Карусель”

Діти стають в коло. Кожен учасник готує запитання по т/б. Вчитель визначає першого. Він ставить запитання сусіду за годинниковою стрілкою. Другий дає запитання третьому і т.д. Учасник, який не дав відповіді, виходить в коло і просить допомоги у решти гравців. Перемагають ті, що залишаються стояти по колу.

Підсумок гри.

Можливі запитання:

Як треба заходити до кабінету інформатики?

Чи можна торкатися руками роз’ємів сполучних кабелів, тильної сторони монітора?

Чи можна водити пальцем по монітору?

Чим можна показати об’єкт на моніторі?

Хто дає дозвіл включати і виключати апаратуру?

Чи можна працювати за комп’ютером в вологому одязі або з вологими руками. І т.д.

3. Робота за комп’ютером

VI. Хвилинка релаксації

Діти, спостерігайте за тими фігурами, що рухаються. Але лише очима.

VIІ Підсумок уроку.

Підсумкова бесіда.

Діти, яку тему ми сьогодні вивчали?

А хто мені може сказати, що ж таке презентація?

А якими способами можна зберегти презентацію?

А що вам сподобалось робити на уроці?

Оцінювання

Категорія: 4 клас | Додав: Emmett (15.10.2015)
Переглядів: 495 | Теги: Інформатика | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar